Honungsvägen – “Istid” (Ice Age).

Hi guys. 🙂

Honungsvägen is a new-ishh band to me, and I quite like them, so I decided to share one song from them with you. They are a Swedish band, and their name means the honey way in English, literally.

6 thoughts on “Honungsvägen – “Istid” (Ice Age).”

   1. Sluchalam ich troche w nocy. Bardzo mi sie spodobalo, dodalam sobie na Spotify. Szwedzka scena muzyczna w ogole jest bardzo ciekawa.
    Ps. Nie bylam pewna czy moge po polsku, czy wolisz zeby jednak komentarze byly zrozumiale dla wszystkich 🙂

    Liked by 1 person

  1. Śmisznie, bo ja też ich w nocy na Spotify słuchałam. 😀 I zdecydowanie się zgadzam co do szwedzkiej sceny muzycznej. A jeśli chodzi o kwestie językowe, to w dłuższej perspektywie marzy mi się blog multijęzyczny, dlatego można pisać i po angielsku, i po polsku, po szwedzku i po walijsku, bo tymi językami póki co się posługuję, a myślę, że z rodakami to jednak najlepiej po swojemu. 😉 No chyba, że ktoś z moich czytelników będzie miał jakieś obiekcje, to można pomyśleć inaczej. 🙂

   Like

   1. Wiem, wiem, czytałam, też w nocy, informacje o Tobie i blogu. Wynikało z nich, ze walijski póki co jeszcze jest na tapecie nauki, ale przypuszczam, ze jeśli piłujesz go codziennie to elegancko wchodzi.
    Blog multijęzykowy to świetny pomysł. Jednak, skoro nie masz nic przeciw, będę trzymać się polskiego. Jestem w nim dużo zabawniejsza niż po angielsku czy szwedzku. Przynajmniej tak mi się wydaje… 😀

    Like

  2. Tak, staram się szlifować walijski regularnie, wciąż jeszcze zaawansowana zdecydowanie nie jestem, ale dogadać się jakoś idzie, a poza tym, praktyka czyni mistrza, choć jakoś wątpię, żeby tu ktoś walijskojęzyczny i nie bojący się pisać po innemu się szybko pojawił.
   Ja również nie ukrywam, że mimo, iż po ingliszu piszę dużo, mój styl po polsku jest wciąż dużo lepszy.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.